11. Sınıflar

Kabataş Eğitim 11. sınıf Beylikdüzü etüt merkezi dersleri okula paralel yürütülen programları kapsar. Akademik hedef öğrencinin ortaöğretim not ortalamasının yükseltilmesi ve ÖSYS’ye yönelik konuların sistemli bir şekilde tamamlanmasıdır. Etüt merkezlerimizde sık sık deneme sınavları uygulanır ve bu sınavların analizleri ve soru çözümleri yapılır. Sürekli öğrenci takibi ve mentörlük programı ile öğrencinin donanımlarından alınabilecek en yüksek performans sağlanır.

Etüt merkezlerimizdeki konsept eğitim modeli, başarıya odaklanmış öğrencilerin beklentilerine yönelik tüm ihtiyaçlarını optimal şekilde karşılar. Bu modelde öğrenciler başarılı olmak için gereken her şeye sahiptir. 4 – 8 kişilik sınıflarda elit bir eğitim, profesyonel kişisel danışmanlar desteği ile öğrenci psikoloji ve motivasyonunun yönetimi, öğrencinin çalışma programının yapılması, temel bilgi eksikliklerinin giderilmesi ve her derste maksimum bilgiye erişiminin sağlanması amaçlanır.

Hafta içi ve hafta sonu etüt çalışmalarını, zorunlu konu tekrar derslerini, konu testlerini, ara sınavları kapsayan butik eğitim sistemimizde gerekli görüldüğü ve istenildiğinde 11. sınıf özel ders imkanları sunulur. Kadromuzun alanındaki en profesyonel eğitimcileri ile birebir özel dersler için, 11. sınıf Beylikdüzü özel ders ve 11. sınıf Büyükçekmece özel ders alternatiflerinden yararlanılabilir.

Kabataş Eğitim ve Danışmanlık, kaliteli ve kapsamlı yayınlar, seçkin eğitimcilerden oluşan profesyonel kadrosu, özgün bir sistematik ve metodolojiye sahip yönetim anlayışı, özveri ile çalışan personelleri ile kurduğu eğitim çemberinde tüm öğrencilerini doğru stratejiler ile geleceğe hazırlar.